Генератори можуть вирішити проблему відсутності опалення в житлових будинках при знеструмленні

ЖКГ 20:57, 13.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Києві вже придбали понад 4 500 одиниць резервного живлення – генератори, інвертори та батареї – у межах міських програм співфінансування.

 

Як повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв, генератори є найефективнішим рішенням для багатоповерхівок, де опалення залежить від електроенергії.

Чому це важливо?

 

▫️під час коротких періодів подачі світла будинки не встигають прогрітися;

▫️без резервного живлення опалення фактично не працює;

▫️інвертори й батареї мають обмежений ресурс і потребують часу на підзарядку.

Як приклад, у будинку на вул. Вацлава Гавела, 9-А після встановлення генератора:

🔹працюють циркуляційні насоси;

🔹є опалення, водопостачання та освітлення критичних приміщень.

Уже понад 1 000 будинків у Києві скористалися міськими програмами та вирішили проблему тепла під час знеструмлень. Водночас чимало багатоповерхівок ще потребують таких рішень.

 

 

Нагору