У Києві лікарці-акушерці повідомили про підозру через смерть породіллі

Кримінал 13:53, 13.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

За даними прокуратури, 50-річна лікарка неналежно виконала свої обов’язки під час пологів у пренатальному центрі на Оболоні. Пацієнтці не надали необхідної медичної допомоги та залишили без належного нагляду після пологів.

36-річна жінка померла за кілька годин після народження дитини.

Лікарці загрожує відповідальність за професійну недбалість.

Нагору