Всі будинки, які лишились без світла після масованої атаки, знову підключені до енергосистеми

Війна, ЖКГ 19:19, 12.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

В столиці застосовуються відключення. У Шевченківському, Подільському, Оболонському, Солом’янському та Святошинському районах діють стабілізаційні графіки.

На Лівому березі, а також в Голосіївському та Печерському районах діють екстрені відключення. Оселі мають 3-5 годин зі світлом і 7-12 – без.

Нагору