У Києві без тепла залишається понад 1 000 будинків

ЖКГ 13:41, 11.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

В столиці тривають цілодобові відновлювальні роботи на об’єктах енергетичної інфраструктури, пошкоджених внаслідок останньої масованої атаки.

 

Водопостачання відновили в повному обсязі для всіх мешканців міста.

 

За словами прем’єр-міністерки Юлії Свириденко, ситуація в енергосистемі столиці покращиться до четверга, 15 січня.

Нагору