У Києві без тепла залишається понад 1 000 будинків
ЖКГ 13:41, 11.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В столиці тривають цілодобові відновлювальні роботи на об’єктах енергетичної інфраструктури, пошкоджених внаслідок останньої масованої атаки.
Водопостачання відновили в повному обсязі для всіх мешканців міста.
За словами прем’єр-міністерки Юлії Свириденко, ситуація в енергосистемі столиці покращиться до четверга, 15 січня.