У Києві зросла кількість травм через ожеледицю
Погода 18:19, 8.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Через ожеледицю кияни стали частіше звертатися до медиків. Із 29 грудня лікарі надали допомогу 932 постраждалим, за минулу добу — понад 322 людям, повідомили в Департаменті охорони здоров’я.
Серед травмованих — 10 дітей. Більшість пацієнтів отримали допомогу в травмпунктах, однак частина потребувала госпіталізації. Наразі в стаціонарах перебувають 63 людини, зокрема троє дітей.