Прокуратура просить суд повернути у комунальну власність приміщення на Подолі
Поділитися в
Копіювати посилання
Подільська окружна прокуратура міста Києва звернулась до суду з позовом про витребування у власність територіальної громади столиці нежитлового приміщення, розташованого у будівлі по вул. Нижній Вал, 39.
Підставою для подання позовної заяви стало те, що приміщення на Подолі вибуло з комунальної власності на підставі судового рішення від 2010 року, яке згодом було скасовано через подання недостовірних відомостей та підроблення документів.
Незважаючи на скасування судового рішення, право власності на приміщення зареєстрували за юридичною особою.
Наразі Господарським судом міста Києва відкрито провадження за позовом прокурора та призначено підготовче судове засідання.
Пресслужба Київської міської прокуратури