16-річну дівчину, яка 2 січня в Києві впала в яму з гарячою водою через прорив тепломережі, евакуювали на лікування до Німеччини, повідомили в МОЗ

Медицина 19:36, 6.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Дитину з опіками II–III ступеня 75% тіла у вкрай важкому стані доправили до Київської міської дитячої лікарні №1. Після термінових міжнародних консультацій було ухвалено рішення про евакуацію.

 

Дитину в Кельні вже прооперували.

Нагору