Нажива на психічно-хворих пацієнтах: посадовиця закупила 3 тони сиру з переплатою в понад пів мільйона гривень
Кримінал 13:12, 6.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Фахівчиня психдиспансеру уклала договір із приватним підприємцем на постачання твердого сиру для харчування підопічних медустанови за цінами, які в півтора рази порівняно з ринковою.
Упродовж року до інтернату було поставлено понад 3,2 тони сиру, зі збитками на суму більш ніж 560 тис. грн. Вказані кошти незаконно перераховувалися на рахунок підприємця, який здійснює оптову торгівлю продуктами харчування.
