У столиці розпочали роботу пункти прийому новорічних дерев

Благоустрій 13:20, 5.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

2 січня, у всіх районах столиці запрацювали 72 пункти прийому хвойних дерев. Кияни можуть здати використані ялинки, сосни та смереки на екологічну утилізацію до 31 січня.

 

Зібрані в пунктах прийому новорічні дерева подрібнюють на щепу, яку згодом використовують для мульчування лунок молодих дерев. Така щепа допомагає утримувати вологу в ґрунті влітку, захищає коріння від морозів узимку та сприяє кращому росту рослин.

Нагадуємо:

 

▪️ приймаються лише живі дерева без прикрас

▪️ пункти прийому розташовані в парках, скверах та на територіях комунальних підприємств

▪️ дерево можна здати у будь-який час, крім комендантської години

Перелік локацій — за посиланням

Нагору