У столиці розпочали роботу пункти прийому новорічних дерев
Поділитися в
Копіювати посилання
2 січня, у всіх районах столиці запрацювали 72 пункти прийому хвойних дерев. Кияни можуть здати використані ялинки, сосни та смереки на екологічну утилізацію до 31 січня.
Зібрані в пунктах прийому новорічні дерева подрібнюють на щепу, яку згодом використовують для мульчування лунок молодих дерев. Така щепа допомагає утримувати вологу в ґрунті влітку, захищає коріння від морозів узимку та сприяє кращому росту рослин.
Нагадуємо:
▪️ приймаються лише живі дерева без прикрас
▪️ пункти прийому розташовані в парках, скверах та на територіях комунальних підприємств
▪️ дерево можна здати у будь-який час, крім комендантської години
Перелік локацій — за посиланням