Жорстоке поводження з кошенятами на Білоцерківщині: поліція розпочала досудове розслідування

Кримінал 22:39, 4.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

18-річна місцева жителька силоміць кинула кошеня об стіну, знімаючи свої дії на мобільний телефон.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили особу дівчини та вилучили ґаджет, яким здійснювався запис.

Двоє кошенят, виявлених у будинку, нині перебувають під наглядом фахівців в одній із ветеринарних клінік Обухівського району.

Досудове розслідування проводиться за ч. 1 ст. 299 КК України — жорстоке поводження з тваринами.

Якщо вам відомі інші подібні факти, вчинені цією особою, повідомляйте на 102 або (068) 762 58 75.

Нагору