Майже 2 млн грн переплатила посадовиця управління освіти Деснянського району на закупівлі електроенергії для садочків
Кримінал 08:19, 31.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Фахівчиня з публічних закупівель управління освіти уклала договір з приватним товариством та упродовж січня-вересня, діючи в інтересах підприємця-постачальника, підозрювана безпідставно підписала додаткові угоди щодо зміни ціни на вищу за ринкову.
У результаті, протягом року на рахунки фірми було перераховано 17,2 мільйонів гривень, з яких майже 1,9 мільйонів гривень становила необґрунтована переплата з бюджету столичної громади.
За вчинене правопорушниці загрожує до шести років позбавлення волі.