Викрали з бюджету 1,2 млн грн під час ремонту в «Гідропарку»
Кримінал 19:35, 30.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Заступник начальника «Київзеленбуд» штучно завищив вартість будматеріалів для ремонту та подав документи для участі у проведенні державної закупівлі. До схеми залучив ще двох співучасників — працівницю установи та директора підрядного підприємства, якого за домовленістю визначили переможцем тендеру.
Таким чином фігурантам вдалось привласнити з бюджету понад 1,2 мільйона гривень. Зловмисникам загрожує до восьми років ув’язнення.
