Викрали з бюджету 1,2 млн грн під час ремонту в «Гідропарку»

Кримінал 19:35, 30.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Заступник начальника «Київзеленбуд»  штучно завищив вартість будматеріалів для ремонту та подав документи для участі у проведенні державної закупівлі. До схеми залучив ще двох співучасників — працівницю установи та директора підрядного підприємства, якого за домовленістю  визначили переможцем тендеру.

Таким чином фігурантам вдалось привласнити з бюджету понад  1,2 мільйона гривень. Зловмисникам загрожує до восьми років ув’язнення.

Нагору