З початку січня в Києві запрацюють 72 пункти прийому новорічних ялинок

Послуги 16:51, 26.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Із 2 до 31 січня мешканці столиці зможуть здати використані дерева на екологічну утилізацію у кожному районі столиці.

 

Подрібнені хвойні дерева можуть бути використані в зеленому господарстві столиці. Із пунктів збору комунальники відправляють їх на екологічну утилізацію, де ялини, сосни та смереки перетворюють на щепу. Вона в подальшому використовується для мульчування лунок, що сприяє збереженню вологи в ґрунті, захисту кореневих систем від промерзання та стабілізації температурного режиму в теплий період.

 

 

Нагору