Після втручання прокуратури до держбюджету повернули майже 4,5 млн грн

 Поділитися

Поділитися в

За позовом Печерської окружної прокуратури суд стягнув з приватного підприємства майже 4,5 млн гривень за незаконне користування державними приміщеннями після завершення договору оренди.

 

Йдеться про понад 570 кв. м на бульварі Лесі Українки, 26. Орендар продовжував користуватися приміщеннями без оплати після 2019 року.

Рішення суду виконано — кошти вже надійшли до державного бюджету.

Законність стягнення підтверджена Верховним Судом.

 

 

Нагору