У квартирі киянки, яка утримувала вовка, знайшли мертву лисицю
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліція відкрила кримінальне провадження за жорстоке поводження з тваринами. Йдеться про 55-річну жительку Оболоні, у якої раніше зоозахисники вилучили вовка після того, як тварина її покусала.
Під час слідчих дій у квартирі виявили труп лисиці. Обох хижаків жінка придбала через інтернет і утримувала в неналежних умовах. Також у помешканні є інші тварини — їх планують вилучити.
Жінці загрожує до 3 років обмеження або позбавлення волі з конфіскацією тварин. Розслідування триває.
