Різдвяну донацію крові організували у Києві в будівлі Головпоштамту
Поділитися в
Копіювати посилання
Як розповіла Суспільному лікар-терапевт Київського обласного центру служби крові Тетяна Бондарук, на Київщині спостерігається спад донорства, тоді як дефіцит крові лише зростає.
«У нас є запит від військових і ми дуже розраховуємо на сьогоднішню донацію, тому що ми вже повинні відправляти кров на фронт, а нам не вистачає», — зазначила лікарка.
Донація стала частиною масштабного проєкту «Кров рятує життя». У його межах команда «Солом’янських котиків» збирає кошти на обладнання для зберігання та переливання крові на догоспітальному етапі – безпосередньо для бойових медиків. Донації відбуваються щомісяця на різних локаціях Києва.
Фото: Суспільне новини/Ліля Гончарук