Сім років та три місяці за ґратами проведе чоловік, який пограбував водія таксі у Києві
Кримінал 08:23, 22.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник, розраховуючись за поїздку, скористався моментом та заволодів мобільним телефоном 65-річного таксиста, який знаходився поруч із ним на сидінні.
Керманич помітив дії чоловіка, однак той втік із ґаджетом.
За скоєння злочину поліцейські затримали неодноразово судимого 28-річного місцевого мешканця.
