У столичній школі учень кинув страйкбольну гранату, яка здетонувала – поліція працює на місці події
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вибух стався під сходами, потерпілих внаслідок цієї події не має.
На місці працюють фахівці вибухотехнічної служби та слідчо-оперативна група Соломʼянського управління поліціі.
Встановлено, що гранату кинув старшокласник, який зробив це заради розваги та з метою створення відеоконтенту. Із ним та його батьками наразі спілкуються ювенальні поліцейські.