На Київщині жінка вбила співмешканця через ревнощі

Кримінал 09:32, 18.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

У селі Березанщина (Фастівщина) під час конфлікту 25-річна жінка вдарила кухонним ножем 44-річного чоловіка в живіт. Від отриманих травм він загинув на місці.

Жінці загрожує до 15 років ув’язнення.

Нагору