Нетверезий керманич вчинив аварію, в якій дивом ніхто не постраждав
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями на спецлінію 112 надійшло повідомлення про ДТП без травмованих у Солом’янському районі. Патрульні оперативно прибули на місце, переконалися, що ніхто не постраждав та з’ясували всі обставини події.
Попередньо, водій автомобіля Fiat не дотримався безпечної дистанції та в’їхав в авто Skoda, що рухався попереду. Спілкуючись з ймовірним винуватцем аварії, ми помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на Драгері. Результат — 3,50 проміле.
Інспектори відсторонили водія від керування та склали на нього протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) та за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП.
