У Києві поліцейські затримали рецидивіста, який вчинив розбійний напад в аптеці
Кримінал 09:58, 11.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник у масці зайшов до приміщення аптеки у Дніпровському районі та, погрожуючи фармацевту пістолетом, вимагав віддати гроші з каси. Аптекарка не розгубилась і одразу вийшла у іншу кімнату, зателефонувавши до поліції.
За скоєння злочину поліцейські затримали 36-річного місцевого мешканця, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.
На час досудового розслідування він перебуватиме під вартою без права внесення застави. За розбій, скоєний в умовах воєнного стану, чоловіку загрожує до 15 років увʼязнення.
