У Києві поліцейські затримали рецидивіста, який вчинив розбійний напад в аптеці

Кримінал 09:58, 11.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисник у масці зайшов до приміщення аптеки у Дніпровському районі та, погрожуючи фармацевту пістолетом, вимагав віддати гроші з каси. Аптекарка не розгубилась і одразу вийшла у іншу кімнату, зателефонувавши до поліції.

За скоєння злочину поліцейські затримали 36-річного місцевого мешканця, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

На час досудового розслідування він перебуватиме під вартою без права внесення застави. За розбій, скоєний в умовах воєнного стану, чоловіку загрожує до 15 років увʼязнення.

Нагору