Наступні сім років проведе за ґратами чоловік, який пограбував пенсіонерку у столичному метрополітені
Кримінал 10:37, 11.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник, перебуваючи у вагоні потягу синьої гілки метрополітену, відібрав у 72-річної жінки блокнот, в якому знаходились 1500 грн та втік.
Тоді правоохоронці оперативно затримали підозрюваного – ним виявився 32-річний раніше судимий за наркозлочини місцевий мешканець.
На час слідства за клопотанням правоохоронців він перебував під вартою.