Вуличне освітлення у столиці працює в режимі регульованої економії, – Київміськсвітло
ЖКГ 21:13, 10.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вуличне освітлення не вимикається повністю: на окремих ділянках його інтенсивність зменшено до 30%.
Враховуючи, що освітлення вулиць є важливим для безпеки як пішоходів, так і водіїв, навіть у періоди підвищеного навантаження на енергосистему фахівці забезпечують його роботу в режимі регульованої економії.
Вказується, що робота ліхтарів визначається графіком режиму освітлення, а також типом встановлених ламп.