У Києві на Миколая влаштовують донацію крові — долучитися можна за реєстрацією

Акція 10:29, 5.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

6 грудня, у День святого Миколая, Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка перетвориться не лише на культурний осередок, а й на важливий пункт донорства. Разом із громадською організацією «Агенти крові» театр проводить благодійну донацію, щоб підтримати поранених військових та цивільних. Для донорів підготували спеціальні бонуси — символічну подяку за їхній внесок у спільну справу.

Де і коли відбудеться акція

Дата: 6 грудня — День святого Миколая
Місце: Театр імені Івана Франка, центр Києва

Щоб долучитися, достатньо зареєструватися за посиланням: https://blood-donation-06-12-25.youcanbook.me/

Реєстрація допомагає організаторам збалансувати потік людей, забезпечити необхідне обладнання та зробити процедуру комфортною для кожного.

Навіть якщо ви не можете здати кров, поширення інформації про акцію — вагомий внесок. Донорів завжди не вистачає, особливо у великому місті, де щоденний трафік пацієнтів надзвичайно високий.

 Бонуси для донорів

Усім, хто прийде здати кров, підготували подарунки та приємні сюрпризи від:

  • Театру імені Івана Франка
  • ГО «Агенти крові»
  • партнерів акції

Це невеликий, але теплий жест подяки. Проте головна нагорода для донорів — усвідомлення, що їхня участь може врятувати чиєсь життя вже сьогодні.

Нагору