7-річний хлопчик помер у приватній стоматології Києва — ліцензію клініки анулювали, а лікарці-анестезіологу загрожує 3 роки тюрми
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У березні хлопчику проводили лікування зубів під загальною анестезією та під час її введення у дитини зупинилося серце. Реанімаційні заходи результатів не дали, хлопчик помер.
Було проведено низку експертиз, які підтвердили, що смерть наступила від гострої серцевої недостатності через введення лікаркою препарату, який протипоказано вводити людям із захворюванням, що мав хлопчик.
