Поліція Києва викрила крадія-гастролера, який обкрадав пасажирів у потягах міжміського сполучення

Кримінал 14:12, 3.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисник – неодноразово судимий 37-річний житель Кіровоградської області.

Встановлено, що ділок переважно здійснював крадіжки у потягах, що курсували у західному напрямку. Так, він обікрав щонайменше трьох пасажирів, заволодівши їх грошима, телефонами та іншими цінними речами.

Поліцейські затримали підозрюваного під час «робочої» поїздки на одній із зупинок у Черкаській області. Наступні вісім років він може провести за ґратами.

Нагору