7,5 років за смертельну ДТП отримав працівник прокуратури, який влітку збив жінку на пішохідному переході
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вирок вже колишньому працівникові прокуратури оголосили у Голосіївському районному суді.
Обвинувачений виїхав на пішохідну зону, збив її — і замість викликати швидку просто втік.
Жінка померла у лікарні.
Прокуратура просила максимальне покарання — 10 років позбавлення волі, однак суд вирішив інакше.
Генпрокурор Руслан Кравченко вже повідомив, що сторона обвинувачення подаватиме апеляцію на це рішення.