Побудував шинок на захопленій у громади ділянці в Подільському районі — прокуратура повідомила про підозру киянину
Прокуратура 15:25, 2.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Він збудував кафе-бар без жодних дозвільних документів на самовільно зайнятій земельній ділянці, розташованій в зонах особливого режиму використання земель на вул. Наталії Ужвій.
Справу наразі розслідують правоохоронці.