Чоловік “під градусом” з ножем кидався на водія в автівці та перехожих
Кримінал 08:53, 2.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
40-річний киянин напідпитку в одному з дворів багатоповерхівок Оболонського району з ножем накинувся на водія, який був у припаркованому авто. Не зумів відчинити двері, тому пошкодив кузов машини та не дав водієві виїхати з двору.
Після накинувся на перехожих – подружжя. Дістав ніж та почав розмахувати лезом, повалив чоловіка на землю, унаслідок чого він отримав перелом передпліччя.
Неадекват під вартою, йому світить 7 років тюрми.
