Акція на бульварі Шевченка за облаштування наземного переходу завершена
Поділитися в
Копіювати посилання
Незважаючи на намагання поліції заблокувати учасників на тротуарі, протестувальникам двічи вдалося досягти поставленої мети і максимально привернути увагу до існуючої проблеми.
Це вже третій протест киян з перекриття бульвару Шевченка, який має на меті звернути увагу глави МВС Клименка до проблеми безбар’єрності і на потребу в наземному переході біля метро “Університет”.
Раніше ініціаторка петиції до президента щодо облаштування переходу на цій локації Іванна Малій, продемонструвала, що людині на кріслі колісному неможливо перейти дорогу без сторонньої допомоги.