Київські поліцейські затримали чоловіка за пограбування таксиста
Кримінал 09:41, 28.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник під час поїздки у таксі погрожував водієві розправою та застосуванням зброї, яка в нього нібито була з собою. Надалі порушник відібрав у 21-річного таксиста мобільний телефон й втік.
Правоохоронці оперативно розшукали та затримали чоловіка на території АЗС – ним виявився 43-річний місцевий мешканець, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Слідчі вилучили у підозрюваного мобільний телефон потерпілого. За скоєне йому загрожує до десяти років позбавлення волі.
