Сім років та один місяць за ґратами проведе чоловік, який пограбував пенсіонерку у Деснянському районі Києва
Кримінал 10:25, 26.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник відібрав у 65-річної перехожої сумку з грошима та мобільним телефоном й втік. За скоєння злочину оперативники затримали раніше судимого за крадіжки і грабежі 23-річного місцевого мешканця.
На час слідства підозрюваний перебував під вартою.
Днями столичний суд, врахувавши докази, зібрані слідством, та невідбуте раніше покарання за вчинення крадіжки призначив обвинуваченому покарання у вигляді семи років та одного місяця позбавлення волі.
