У Дніпровському районі розгорнули штаб для допомоги постраждалим від атаки

Війна 10:23, 25.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Дніпровському районі розгорнули штаб для допомоги постраждалим від ворожої атаки 25 листопада. Про це повідомляє КМДА.

Штаб діє в школі № 182 (бульв. Ігоря Шамо, 17).

У Штабі жителі зможуть отримати:

  • роз’яснення щодо оформлення допомоги;
  • психологічну та юридичну підтримку;
  • допомогу з оформленням заяви на матеріальну допомогу.

Телефони для довідок і консультацій: 0442926116, 0443665151, 0672248176.

Нагору