На честь жінок, які загинули під час війни, в Лаврі висадили тюльпанове дерево
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Це знак памʼяті про українських жінок, які загинули за свою країну – військовослужбовиць, медикинь, волонтерок, медійниць, матерів і доньок.
Тюльпанове дерево обрано як меморіальний знак завдяки своїй довговічності та унікальним характеристикам. Це рідкісний для Києва представник родини магнолієвих, який живе кілька століть. Дерево добре приживається в міських умовах і виділяється серед традиційних порід, тому слугуватиме виразним та тривалим знаком пам’яті на території Лаври.
