На честь жінок, які загинули під час війни, в Лаврі висадили тюльпанове дерево

Акція, Війна 11:34, 25.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Це знак памʼяті про українських жінок, які загинули за свою країну – військовослужбовиць, медикинь, волонтерок, медійниць, матерів і доньок.

Тюльпанове дерево обрано як меморіальний знак завдяки своїй довговічності та унікальним характеристикам. Це рідкісний для Києва представник родини магнолієвих, який живе кілька століть. Дерево добре приживається в міських умовах і виділяється серед традиційних порід, тому слугуватиме виразним та тривалим знаком пам’яті на території Лаври.

Нагору