Погрожував сусідці вбивством, через те, що та зробила зауваження щодо гучної поведінки: поліцейські затримали киянина з автоматом
Кримінал 14:48, 24.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Порушник, 54-річний місцевий мешканець, ввечері розпивав алкоголь у під’їзді та поводився занадто гучно, на що потерпіла зробила йому зауваження. У відповідь чоловік виніс з квартири зброю й почав погрожувати 57-річній сусідці вбивством.
Правоохоронці затримали чоловіка та вилучили у нього автомат часів Другої світової війни. Завдяки вчасному реагуванню правоохоронців жінка не постраждала, проте не на жарт злякалась.
Зловмиснику повідомлено про підозру.
