Столичний суд засудив до 8 років ув’язнення 41-річного киянина, який погрожував ножем адміністраторці ресторану та відібрав у неї два телефони
Кримінал 11:18, 22.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Інцидент стався у вересні минулого року у Шевченківському районі. Чоловік раніше працював у закладі, але через конфлікт звільнився.
Поліцейські затримали зловмисника та повернули викрадене. Суд визнав його винним у розбійному нападі і призначив конфіскацію майна.
