Чоловік, який пограбував двох школярів в Оболонському районі столиці, проведе за ґратами сім років та один місяць
Кримінал 09:58, 21.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник у вересні цього року біля одного з торгових центрів відібрав у 14-річної дівчинки мобільний телефон, а вже за другою адресою у 12-річного хлопця – навушники.
Тоді, оперативники упродовж кількох годин розшукали та затримали зловмисника із речовими доказами — ним виявився 38-річний місцевий мешканець, раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини.
На час слідства фігурант перебував під вартою. Днями столичний суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді семи років і одного місяця позбавлення волі.
