У Києві поліцейські затримали молодика, який продавав наркотики, маскуючи наркобізнес під продаж чохлів для телефонів
Кримінал 09:57, 21.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
22-річний киянин збував амфетамін, Альфа-PVP, MDMA та канабіс, відправляючи їх поштовими відправленнями по всій країні.
Правоохоронці зупинили ділка, коли він саме йшов з черговою партією «товару». За вчинене йому загрожує до десяти років ув’язнення.
