У Києві судять експрокурора, який п’яним збив на смерть жінку

Кримінал 14:19, 19.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Голосіївський суд почав розгляд справи колишнього працівника прокуратури, який у липні, маючи 1,77 проміле алкоголю, виїхав на тротуар на Великій Васильківській і збив 61-річну жінку. Вона померла в лікарні.

Обвинувачений визнав провину. Йому загрожує від 5 до 10 років тюрми. Суд уже допитав водія і взявся за розгляд позовів родини загиблої.

Нагору