На станції метро “Золоті Ворота” відкрили виставку про дітей-сиріт війни

Культура 09:56, 19.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 18 листопада, напередодні Всесвітнього дня дитини, у вестибюлі станції метро “Золоті Ворота” відкрилася соціальна виставка “Чому падає дощ, тату?”. Про це повідомило КП “Київський метрополітен”.

Наш Киев

На станції метро “Золоті Ворота” відкрили виставку про дітей-сиріт війни

Організатором проєкту є БО 2Благодійний фонд Діти Героїв”, який опікується дітьми, що втратили одного або обох батьків унаслідок війни.

Наш Киев

На станції метро “Золоті Ворота” відкрили виставку про дітей-сиріт війни

Мета експозиції — привернути увагу до складнощів, з якими щодня стикаються діти, які зростають без батьківської підтримки. Експозиція складається з 15 візуальних стендів із буденними питаннями, які діти зазвичай ставлять батькам. Ці питання поєднані з даними досліджень про освітні та психологічні втрати та шляхами їх вирішення, які пропонує Фонд.

Наш Киев

На станції метро “Золоті Ворота” відкрили виставку про дітей-сиріт війни

“Київський метрополітен” наголошує, що співпрацює з фондом уже четвертий рік, щоб якомога більше людей дізналися про важливість підтримки цих дітей. Відвідати виставку можна до 30 листопада.

Наш Киев

На станції метро “Золоті Ворота” відкрили виставку про дітей-сиріт війни
Нагору