У Києві підпалювача-диверсанта засудили до 15 років ув’язнення, — СБУ
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Раніше судимий за крадіжки Денис Кошик у листопаді 2024 року за завданням російських спецслужб підпалив релейний шафу залізниці. Його затримали за кілька годин після диверсії.
Суд призначив йому 15 років ув’язнення з конфіскацією майна та зобов’язав відшкодувати майже 1 млн грн збитків.