До 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який зґвалтував та пограбував 23-річну киянку
Кримінал 14:45, 13.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Потерпіла поверталася додому з роботи, коли до неї ззаду підійшов нападник. Погрожуючи лезом канцелярського ножа, чоловік відібрав у дівчини чотири тисячі гривень та зґвалтував її.
За скоєння злочину поліцейські затримали 37-річного місцевого жителя, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.
Нині судом чоловіку призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
