До 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який зґвалтував та пограбував 23-річну киянку

Кримінал 14:45, 13.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, подія сталася у підземному переході в Голосіївському районі столиці у вересні минулого року.

Потерпіла поверталася додому з роботи, коли до неї ззаду підійшов нападник. Погрожуючи лезом канцелярського ножа, чоловік відібрав у дівчини чотири тисячі гривень та зґвалтував її.

За скоєння злочину поліцейські затримали 37-річного місцевого жителя, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

Нині судом чоловіку призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагору