За тиждень у столиці зареєстрували 9 218 нових випадків грипу та ГРВІ, зокрема COVID-19

Здоров'я 08:16, 11.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Захворіли 4 385 дорослих і 4 833 дитини. Показник захворюваності залишився нижчим за середній рівень, проте трохи зріс порівняно з минулим тижнем. На COVID-19 захворіли 88 людей, з них 6 дітей.

Госпіталізували 154 пацієнтів з грипом та ГРВІ (99 з них — діти), а також 42 пацієнти з COVID-19. У реанімації перебували 6 хворих, 1 людина померла.

Нагору