Демонтаж реклами у Києві: цього тижня роботи запланували на Глибочицькій

Благоустрій 15:10, 10.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Із 10 по 14 листопада у столиці проводитимуть демонтаж незаконних рекламних конструкцій і вивісок.

Про це пише Управління з питань реклами КМДА та КП “Київреклама”.

Цього тижня роботи зосереджені лише на одній вулиці у Шевченківському районі, а саме — на Глибочицькій. Мета робіт — впорядкування міського простору, підвищення безпеки та збереження естетичного вигляду міста.

Нагору