У Києві 17-річну матір судитимуть за залишення 7-місячного сина одного на 5 днів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ювенальні прокурори скерували до суду обвинувальний акт. У січні неповнолітня залишила дитину в квартирі без їжі та води, поїхавши в іншу область.
Хлопчика госпіталізували у важкому стані — через голодування та систематичний недогляд у нього виявили ураження життєво важливих органів.
Дії матері кваліфіковано за ч. 3 ст. 135 та ст. 166 КК України. Дитина під наглядом лікарів.
