У столиці судитимуть підприємця, який незаконно захопив земельну ділянку та збудував на ній комерційний об’єкт під оренду
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Директор приватної фірми під час реконструкції нежитлового об’єкту вирішив «розширити» господарську діяльність та самовільно зайняв земельну ділянку площею 420 кв. м у Деснянському районі столиці.
Згодом чоловік залив на ній фундамент та звів конструкції під споруду, яку у подальшому планував здавати у найм іншим підприємцям з метою отримання прибутку.
Тоді, місцева влада демонтувала незаконну забудову, яка була зведена без жодних дозвільних документів, а слідчі повідомили підприємцю про підозру. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.
