На Київщині 25-річний хлопець напідпитку викрав автомобіль біля зарядної станції, але до пункту призначення доїхати йому не вдалось

ДТП 20:43, 6.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Молодик побачив тачку, відчинив незамкнені дверцята автівки, сів до салону, поїхав та влетів у паркан.

Його затримали, зараз він в СІЗО.

 

Нагору