У двох районах Києва висадили декоративні яблуні
Благоустрій 10:19, 6.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Комунальні підприємства продовжують осінню кампанію з озеленення столиці. Як повідомив “Київзеленбуд”, цього разу нові дерева з’явилися одразу у двох районах міста.
Київ продовжує осіннє озеленення
Київ продовжує осіннє озеленення
Комунальники висадили декоративні яблуні, які слугуватимуть окрасою міського простору протягом багатьох років і прикрасять локації ніжним цвітінням вже навесні:
- У парку “Деснянський” (Деснянський район) висаджено 10 декоративних яблунь.
- На вулиці Тампере (Дніпровський район) з’явилося 19 нових дерев.
Київ продовжує осіннє озеленення
Київ продовжує осіннє озеленення