У двох районах Києва висадили декоративні яблуні

Благоустрій 10:19, 6.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Комунальні підприємства продовжують осінню кампанію з озеленення столиці. Як повідомив “Київзеленбуд”, цього разу нові дерева з’явилися одразу у двох районах міста.

Наш Киев

Київ продовжує осіннє озеленення
Наш Киев

Київ продовжує осіннє озеленення

Комунальники висадили декоративні яблуні, які слугуватимуть окрасою міського простору протягом багатьох років і прикрасять локації ніжним цвітінням вже навесні:

  • У парку “Деснянський” (Деснянський район) висаджено 10 декоративних яблунь.
  • На вулиці Тампере (Дніпровський район) з’явилося 19 нових дерев.
Наш Киев

Київ продовжує осіннє озеленення
Наш Киев

Київ продовжує осіннє озеленення
Нагору