Пса Мішу з метро “Теремки” забрали в родину

Тварини 11:10, 1.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили у Patron Pet Center, де пес проходив адаптацію та реабілітацію, процес адопції завершився, і песик поїхав додому.

До відбору долучили колег та зоозахисні організації, щоб зробити процес максимально прозорим. Тепер Міша живе у приватному будинку з великим подвір’ям і кількома собаками. У нього є власний диван і безпечна територія для прогулянок.
Нову родину не показуємо — задля безпеки. Але знайте: у Міші все добре,
– повідомили волонтери.

Нагору