Чоловіка, який спалив три автомобілі у Шевченківському районі Києві, засуджено до 5 років в’язниці

Кримінал 10:32, 31.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Шевченківської окружної прокуратури міста Києва 57-річного уродженця Луганської області визнано винним в умисному пошкодженні шляхом підпалу трьох автомобілів. Його засуджено до 5 років позбавлення волі.

Встановлено, що чоловік отримував замовлення на знищення автомобілів, які могли б належати військовослужбовцям ЗСУ та підшуковував машини у Шевченківському районі. Таким чином він хотів заробити гроші, втім оплату так і не отримав.

Вечорами обвинувачений обливав машини легкозаймистою речовиною та підпалював. В такий спосіб він знищив 3 автомобілі, завдавши їх власникам збитки на загальну суму 650 тис. гривень.


Пресслужба Київської міської прокуратури

Нагору